SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tesil+sockerströare 7542027
nr 754 2027
Tesil+sockerströare
silver, 1800-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 april 2012
kl 18:20:06
21/4 15:56:41
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.